facebook

Imperium RPS Enterteyment

Dlaczego nie mogę się zarejestrować?
W wersji beta 1.0 rejestracja jest niedostępna.

Już wkrótce damy wam możliwość dołączenia do imprerium RPS Enterteyment.

czytaj więcej »

Logowanie imperialistów

Teachers Login Form

 

Logowanie administratorów

Pupils Login Form

 Jesteś tutaj >> Artyści > Buczer

Buczer

Buczer, właściwie Paweł Buczkowski(ur. 24 lutego 1983 w Toruniu) – Polski raper, MC. Członek zespołu Północny Toruń Projekt. Współpracował także z takimi wykonawcami i grupami muzycznymi jak: Peja, Macca Squad, Paluch, Kaczor, Fabuła, Bezczel, Kobra, Ten Typ Mes, Sobota, Liroy, Gural, Mark Battles, Teflon, Troyc’ce Sayles, 3 Wymiar, Lil Wayne, Flaco Ruiz, Lil' Soja, K8, Miodu (Jamal), Ras Luta (EWR) , Małpa, Kajman, Borixon, WSRH, Brahu Brat, Gandi Ganda, Sage, Wini, Tony Jazzu, Rena, Tomson (Afromental), Kala.

Paweł Buczkowski działalność artystyczną rozpoczął na przełomie 2002 i 2003 roku w zespole 71 Skład. Wraz z grupą nagrał cztery nielegale. Od 2005 r. razem z Brozim, Zawikiem i Zelem tworzy hiphopową grupę PTP (Północny Toruń Projekt). Udzielał się również w duecie B&B, czyli Brożas i Buczer z którym wydał płytę "Czas to pieniądz".

Nagrywa również solowo wydając mixtape'y z serii "Podejrzany o rap" na zapożyczonych podkładach. W 2010 r. został wydany mixtape "Podejrzany o rap" vol.2. Również w tym roku Buczkowski rozpoczął pracę nad ostatnią solową produkcją z serii "Podejrzany o rap" vol.3. Album ukazał się 30 maja 2011.

Gościnnie na projekcie wystąpili tacy goście jak: Cegła z Macca Squad, ekipa PTP, Kobra czy członkowie grupy Fabuła. Kompozycja promowana jest utworami "Ilu z Was" z gościnnym udziałem Bezczela z Fabuły oraz Kobry, i "AK 47" do których powstały teledyski. Pod koniec 2011 roku Buczer podpisał kontrakt z wytwórnią muzyczną RPS Enterteyment, której właścicielem jest polski raper Peja. Nakładem tej wytwórni, 24 lutego 2012 roku ukaże się debiutancki album Buczera pt. "2 oblicza".


Video


Buczer feat. Kala - w jedną stronę bilet

Zobacz więcej video klipów Buczera

Płyty:

Buczer "Dwa Oblicza"

 

 

RPS RPS - "Rozwój Ponad Standard"

Rozwój Ponad Standard to kompilacja 21 utworów podsumowujących pierwsze dwa lata działalności wydawniczej Rycha Peji. Wydawnictwo obejmuje utwory pochodzące z albumów sztandarowych wykonawców wytwórni RPS: Kobry (również z Bezczelem), Gandziora, Buczera, Śliwy, Vixena, Viruza, Kroolika Underwood oraz HZOP, w których nierzadko udziela się sam PEJA, który na okoliczność działalności solowej i wydawniczej sygnuje swoje ruchy logiem RPS.

Czytaj więcej »