facebook

Imperium RPS Enterteyment

Dlaczego nie mogę się zarejestrować?
W wersji beta 1.0 rejestracja jest niedostępna.

Już wkrótce damy wam możliwość dołączenia do imprerium RPS Enterteyment.

czytaj więcej »

Logowanie imperialistów

Teachers Login Form

 

Logowanie administratorów

Pupils Login Form

 Jesteś tutaj >> Artyści > Burbon

SB (Burbon)

Sebek, Burbon właściwie Sebastian Burba ur. 16.06.1983 w Olecku. Producent i MC, członek pierwszej rapowej formacji w Olecku – Dla Siebie i Dla Swoich Pierwsze kroki stawiał w 1999 roku jako MC. Nagrywki, koncerty, melanże, deskorolka sprawiły, że kultura hip hopowa pochłonęła go w całości.

Około 2003 roku dzięki wsparciu Galusa próbuje pierwszych sił w produkcji . Ta zajawka trwa po dziś dzień … Inspirując się takimi artystami jak: The Notorious B.I.G, Gang Starr, Wu Tang Clan, Mobb Deep, EPMD … zakochuje się w „złotej erze” rapu lat 90 co podświadomie odbija się na jego twórczości. W chwili obecnej SB organizuje rapowe imprezy, prowadzi Street Wear Shop i pracuje nad pierwszym projektem producenckim SB „Struktura Dźwięków” na którym gościnnie pojawi się czołówka polskiej sceny…

Dyskografia:

Galus - W.O.C.H (2002, 12 cali) gościnnie jako MC

Dla Siebie i Dla Swoich – opowiem ci prawdę - singiel (2003, 12 cali) jako MC + jeden remix

SB – Pierwsza część (2004, 12 cali) płyta z remixami

Dla Siebie i Dla Swoich - Ponad zyskami (2006, 12 cali) jako MC

Dla Siebie i Dla Swoich – Tutaj Masz Sens – singiel (2007, 12 cali) jako MC

SB – Uczeń Mistrza (2008, 12 cali) projekt producencki z remixami

Tutaj Masz Sens – TMS singiel (2009) jako MC

Dla Siebie i Dla Swoich - Płyty i Litery (2010, 12 cali) Jako MC i producent całej płyty

SB – Struktura Dźwięków – premiera pod koniec 2012.

W chwili obecnej SB pracuje nad pierwszym albumem producenckim. Projekt będzie połączeniem utworów instrumentalnych oraz około 12 traków z udziałem, raperów, wykonawców reggae i wokalistek. Wszystkie bity powstały w klasyczny sposób – sampler plus woski gównie z lat 70. Każdy dźwięk pochodzi z płyty winylowej od stóp, werbli, hatów po basy sample itp. Na płycie pojawią się m.in. tacy artyści jak: Lukasyno (NON Koneksja), Had Hades (Hi Fi Banda), Wigor (Mor.W.A), PMO (Domun), Verte (Wice Wersa), Tutor, Te-Tris, Monilove, Bas Tajpan, Proceente, Green, Kubson, B-2, MadMajk (Singledread), Baron Black, Siódmy (Echinacea), DJ. Krug, DJ. Fejm, DJ. Kodobeast.

Pierwszy teledysk będzie rysunkowy w połączeniu z żywymi postaciami do kawałka z Lukasynem "Jutro lepsze niż dziś" w połączeniu z utworem Wigora plus DJ. Kodobeast „Przy ziemi” Premiera płyty przewidziana jest w październiku 2012. Więcej informacji wkrótce.

SB znajdziesz na: http://soundcloud.com/sb1983

RPS RPS - "Rozwój Ponad Standard"

Rozwój Ponad Standard to kompilacja 21 utworów podsumowujących pierwsze dwa lata działalności wydawniczej Rycha Peji. Wydawnictwo obejmuje utwory pochodzące z albumów sztandarowych wykonawców wytwórni RPS: Kobry (również z Bezczelem), Gandziora, Buczera, Śliwy, Vixena, Viruza, Kroolika Underwood oraz HZOP, w których nierzadko udziela się sam PEJA, który na okoliczność działalności solowej i wydawniczej sygnuje swoje ruchy logiem RPS.

Czytaj więcej »