facebook

Imperium RPS Enterteyment

Dlaczego nie mogę się zarejestrować?
W wersji beta 1.0 rejestracja jest niedostępna.

Już wkrótce damy wam możliwość dołączenia do imprerium RPS Enterteyment.

czytaj więcej »

Logowanie imperialistów

Teachers Login Form

 

Logowanie administratorów

Pupils Login Form

 Jesteś tutaj >> Artyści > DJ Danek

DJ DANEK

DJ Danek w swoim dorobku ma zagranych kilkaset koncertów oraz imprez. Jest autorem skreczy na ponad setce płyt. Dogrywał skrecze do utworów gdzie wystąpili czołowi polscy raperzy.


Współpracował również z artystami z zagranicy: Anglii, U.S.A-Paul Ray, Niemiec, Czech, Bangkoku czy Włoch. W roku 2009 można było go usłyszeć w radio Fama, gdzie grał swoje sety muzyczne. W roku 2010 był zarówno pomysłodawcą jak i współorganizatorem „Lubuskiej Akademii C-walka” w której odpowiadając za warstwę muzyczną prowadził serię pokazowych meetingów oraz jamów streetballowych w miastach województwa lubuskiego. Współpracuje z organizacją Skillz Up, gdzie jest odpowiedzialny za oprawę muzyczną.

Imprezy, które prowadzi to doskonała mieszkanka starannie wyselekcjonowanych utworów z: hip-hopu, dancehallu, funku, mashupu oraz r'n'b. Nie ograniczając się w jednym stylu muzycznym, prowadzi imprezy w mieszankach klimatycznych: dubstep, elektro dance/pop, reggae, caribbean. – Witamy na pokładzie – mówi Rychu Peja, właściciel RPS Enterteyment. – Doskonale znam dorobek i potencjał, jakim dysponuje DJ Danek i jestem przekonany, że jego współpraca z nami podwyższy poziom wydawanych przez nas albumów oraz organizowanych imprez – dodaje.

Więcej:

www.djdanek.pl

RPS RPS - "Rozwój Ponad Standard"

Rozwój Ponad Standard to kompilacja 21 utworów podsumowujących pierwsze dwa lata działalności wydawniczej Rycha Peji. Wydawnictwo obejmuje utwory pochodzące z albumów sztandarowych wykonawców wytwórni RPS: Kobry (również z Bezczelem), Gandziora, Buczera, Śliwy, Vixena, Viruza, Kroolika Underwood oraz HZOP, w których nierzadko udziela się sam PEJA, który na okoliczność działalności solowej i wydawniczej sygnuje swoje ruchy logiem RPS.

Czytaj więcej »