facebook

Imperium RPS Enterteyment

Dlaczego nie mogę się zarejestrować?
W wersji beta 1.0 rejestracja jest niedostępna.

Już wkrótce damy wam możliwość dołączenia do imprerium RPS Enterteyment.

czytaj więcej »

Logowanie imperialistów

Teachers Login Form

 

Logowanie administratorów

Pupils Login Form

 Jesteś tutaj >> Artyści > HZOP

HZOP

HZOP - Skwarek, rocznik ‘89, lubelski raper reprezentujący miasto Piaski. Swoją przygodę z rapem rozpoczął na przełomie 2004r. kiedy to wraz z Nietoperzem i Klemensem założył ekipę HZOP (Honorem Zjednoczeni, Odwagą Połączeni).

Pierwsze ich nagrania są właśnie datowane na tamten okres czasu. Od tamtej pory aż do końca 2008r. chłopaki mieli przerwę po to by powrócić na lubelską scenę. W 2009r. Skwarek angażuje się w projekt z Wroną - producentem z Lublina i rozpoczynają prace nad wspólną płytą "Wrona & Skwarek - NBP". Rejestrują kilka nagrań, dzięki czemu lubelscy słuchacze powoli zaczynają poznawać chłopaków m.in. przez tytułowy kawałek "NBP".

Niestety płyta również nigdy nie ujrzała efektu końcowego do dziś z niewyjaśnionych przyczyn. Wtedy SKW postanawia, że będzie sam reprezentował HZOP i pracuje nad swoim solowym materiałem. W 2010r. zaczyna nagrywać pierwsze numery które można było usłyszeć na oficjalnym, istniejącym do dziś MySpace.com/HZOP, na bitach pojawiają się ludzie z różnych stron Polski (Ryba NWS, Maciek K., Zbuu, Wrona, Czaruś, WOWO, BSZ).

Następnie HZOP - bo teraz tak o sobie mówi, wysyła swoje nagrania do Bonusa RPK i zostaje przyjęty do ekipy Ciemna Strefa.

Wtedy wszystko powoli zaczyna nabierać tempa. Prace nad solowym projektem trwały. Ostatnie numery na płytę zostały nagrywane w studiu Ciemna Strefa u DDK, tam Skwarek poznaje wielu ludzi i nawiązuje nowe kooperacje. Po wysłaniu swojego promomix’u płyty do RPS Enterteyment otrzymuje od Peji patronat oraz wsparcie medialne nad płytą.

Materiał doczekuje swojej premiery w grudniu 2010r. Płyta "HZOP - W imię zasad" została dobrze przyjęta przez otoczenie i środowisko hiphopowe dzięki czemu HZOP zyskuje swoich słuchaczy oraz postanawia rozpocząć prace nad swoim drugim solowym materiałem. Jego marzeniem zawsze było wydanie legalnej płyty więc zwraca się z tym pomysłem do Peji.

Właściciel wytwórni RPS ENTERTEYMENT daje szanse młodemu raperowi i planują wydanie drugiej płyty HZOP na rok 2012. Już dziś wiemy, że na płycie gościnnie pojawi się m.in. Bosski Roman, Peja, Słoń WSRH, RPK, Arczi Szajka, Lukas OM, SGP, Peszi KS76, Kubiszew, Kafar DIX37, Kala, na bitach NWS, Fuso, WOWO, LAD, Jawor.

Video

HZOP - Moje życie

 

HZOP feat. DUDEK RPK & RPS "Każdy z nas"

 

RPS RPS - "Rozwój Ponad Standard"

Rozwój Ponad Standard to kompilacja 21 utworów podsumowujących pierwsze dwa lata działalności wydawniczej Rycha Peji. Wydawnictwo obejmuje utwory pochodzące z albumów sztandarowych wykonawców wytwórni RPS: Kobry (również z Bezczelem), Gandziora, Buczera, Śliwy, Vixena, Viruza, Kroolika Underwood oraz HZOP, w których nierzadko udziela się sam PEJA, który na okoliczność działalności solowej i wydawniczej sygnuje swoje ruchy logiem RPS.

Czytaj więcej »