facebook

Imperium RPS Enterteyment

Dlaczego nie mogę się zarejestrować?
W wersji beta 1.0 rejestracja jest niedostępna.

Już wkrótce damy wam możliwość dołączenia do imprerium RPS Enterteyment.

czytaj więcej »

Logowanie imperialistów

Teachers Login Form

 

Logowanie administratorów

Pupils Login Form

 Jesteś tutaj >> Artyści > Kroolik Underwood

Kroolik Underwood

Kroolik Underwood - raper, wokalista, gitarzysta, autor tekstów, producent muzyczny, realizator dźwięku. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął we wczesnych latach 90-tych,śpiewając w chórze i uczęszczając na lekcje gry na instrumencie.

W roku 1996 zalożył wraz z kolega ze szkolnej ławki duet rapowy "L.A.B.K". Demówki zrobiły spory szum w lokalnym radiu miasta Gniezno. Jest współtwórcą powstałego w 1998 roku zespołu KARTEL TONCRUBE, a co za tym idzie producentem 90% bitów, aranżacji mixów.

Z zespołem jest związany na stałe do dnia dzisiejszego. Od początku pogłębiał swoją wiedzę na temat realizacji dźwięku i szlifował umiejętności przy zgrywaniu kolejnych projektów zespołu kartel tcb jak i realizując mixując czy masterując projekty lokalnych składów i wykonawców takich jak :m.in. SKRZYDŁO STRASZYDŁO czy KRYMINAZZ. Poza tym był zaangażowany w wiele innych projektów takich jak: hardkorowa grupa FUZZY LOGIC gdzie był wokalista i kompozytorem większości utworów.

Zafascynowany muzyką i jej wieloma gatunkami stworzył takie albumy jak "GNO progresive", utrzymany w klimacie progresive house czy "drum'n'bass collection" oba projekty nie ujrzały światła dziennego, gdyż jak sam uważa nie były tym co chciał uzyskać. Wieloletnie doświadczenie w realizacji nagrań, komponowaniu mixowaniu , masterowaniu czy tez grze na rożnych instrumentach sprawiły ze jest on całkowicie samowystarczalny. Obecnie KROOLIK UNDERWOOD, nagrywa swój solowy album który ukaże się w połowie 2012 roku nakładem RPS ENTERTEYMENT.

Video

RY23 feat. Kroolik Underwood - Biznes (Album Magiczne Pióro)

RPS RPS - "Rozwój Ponad Standard"

Rozwój Ponad Standard to kompilacja 21 utworów podsumowujących pierwsze dwa lata działalności wydawniczej Rycha Peji. Wydawnictwo obejmuje utwory pochodzące z albumów sztandarowych wykonawców wytwórni RPS: Kobry (również z Bezczelem), Gandziora, Buczera, Śliwy, Vixena, Viruza, Kroolika Underwood oraz HZOP, w których nierzadko udziela się sam PEJA, który na okoliczność działalności solowej i wydawniczej sygnuje swoje ruchy logiem RPS.

Czytaj więcej »