facebook

Imperium RPS Enterteyment

Dlaczego nie mogę się zarejestrować?
W wersji beta 1.0 rejestracja jest niedostępna.

Już wkrótce damy wam możliwość dołączenia do imprerium RPS Enterteyment.

czytaj więcej »

Logowanie imperialistów

Teachers Login Form

 

Logowanie administratorów

Pupils Login Form

 Jesteś tutaj >> Artyści > Młody PSZ

Młody PSZ

  Utalentowany MC i producent pochodzący z Andrychowa powiązany z zespołem BPC. W roku 2008 nagrał wraz z KLP jako BPC płytę: "Legalna Kopia”.

W tym samym 2008 nawiązuje współpracę z Peją, która owocuje wyprodukowaniem muzyki do utworu „Regulamin zabijania” z płyty „Styl życia G’N.O.J.A”. Zagrał kilkanaście większych koncertów m. in: w Krakowie, Poznaniu i Tarnowie. Ciekawostką jest to, że pierwszy raz zagrał w wieku 12 lat z bratem, który wtedy aktywnie działał na małopolskiej scenie. Jeśli chodzi o produkcje muzyczne to cały czas tworzy na klasycznym MPC 2000xl, nie używając nowszych brzmień robi charakterystyczne podkłady w oldscholowym klimacie.

„Perkusja, sampel, bass, tak naprawdę czasem tylko tyle trzeba żeby zrobić naprawde dobry bit” - tak sam wyjaśnia Młody. „Co do rapu to nie staram się kopiować stylu od innych. Styl który usłyszycie został wypracowany tu w Andrychowie w podziemiu” – dodaje.

Tam siedziałem czy to sam czy z ziomami i tworzyłem nowe podkłady, pisałem teksty i mam nadzieje że zaowocuje to dobrą płytą która na pewno się ukaże!

Fanpage Młodego PSZ: TUTAJ!

Profil Youtube Młodego:

https://www.youtube.com/user/MlodyPSZ

 

RPS RPS - "Rozwój Ponad Standard"

Rozwój Ponad Standard to kompilacja 21 utworów podsumowujących pierwsze dwa lata działalności wydawniczej Rycha Peji. Wydawnictwo obejmuje utwory pochodzące z albumów sztandarowych wykonawców wytwórni RPS: Kobry (również z Bezczelem), Gandziora, Buczera, Śliwy, Vixena, Viruza, Kroolika Underwood oraz HZOP, w których nierzadko udziela się sam PEJA, który na okoliczność działalności solowej i wydawniczej sygnuje swoje ruchy logiem RPS.

Czytaj więcej »