facebook

Imperium RPS Enterteyment

Dlaczego nie mogę się zarejestrować?
W wersji beta 1.0 rejestracja jest niedostępna.

Już wkrótce damy wam możliwość dołączenia do imprerium RPS Enterteyment.

czytaj więcej »

Logowanie imperialistów

Teachers Login Form

 

Logowanie administratorów

Pupils Login Form

 Jesteś tutaj >> Aktualności

„Każdy z tej władzy to tanie k*rwisko" - HZOP prowokuje! Dziś premiera klipu!

11.08.2013

Dziś (08.11.) o godzinie 20:00 odbędzie się premiera najnowszego klipu związanego z RPS Enterteyment rapera HZOP. „Pośród zgiełku” to jeden z najbardziej kontrowersyjnych utworów na nowej płycie rapera. Teledysk promuje wydaną pod koniec września płytę HZOP zatytułowaną „Słowo”.

„To nie jest już Polska – to nowa Europa, Rząd kontra kościół – dwie największe mafie”, „Dziura bez dna, co pochłania wszystko, Każdy z tej władzy to tanie k*rwisko” – rapuje w utworze HZOP. „Pośród zgiełku”, mający w podtytule wymowne hasło Fuck The System to jeden z najmocniejszych utworów na nowej płycie HZOP. Premiera klipu „Pośród zgiełku” odbędzie się dziś (8.11.) na oficjalnym kanale YouTube RPS Enterteyment.

Premiera odbędzie się TUTAJ!

Dotychczas płytę „Słowo.” promowały trzy klipy, w tym jeden nagrany wspólnie z Glacą (My Riot). Początki lubelskiego HZOP sięgają 2004 roku. Początkowo jako trio a od 2010 roku jako projekt solowy, HZOP współpracuje z raperami oraz producentami z całej Polski. Po wydaniu w 2010 roku nieoficjalnego albumu „W imię zasad” przyszedł czas na legalne płyty. Premiera krążka „Drogowskazy życia” miała miejsce 10 marca 2012 roku. Album „Słowo.” swoją premierę miał 28 września. Obie płyty ukazały się nakładem RPS Enterteyment.

 

Klip promujący płytę HZOP - SŁOWO z gościnnym udziałem Glacy/My Riot.

Wstecz


Dziś (08.11.) o godzinie 20:00 odbędzie się premiera najnowszego klipu związanego z RPS Enterteyment rapera HZOP. „Pośródzgiełku” to jeden z najbardziej kontrowersyjnych utworów na nowej płycie rapera. Teledysk promuje wydaną pod koniec września płytę HZOP zatytułowaną „Słowo”.


Komentarze


    Nie odnaleziono

» Dodaj

RPS RPS - "Rozwój Ponad Standard"

Rozwój Ponad Standard to kompilacja 21 utworów podsumowujących pierwsze dwa lata działalności wydawniczej Rycha Peji. Wydawnictwo obejmuje utwory pochodzące z albumów sztandarowych wykonawców wytwórni RPS: Kobry (również z Bezczelem), Gandziora, Buczera, Śliwy, Vixena, Viruza, Kroolika Underwood oraz HZOP, w których nierzadko udziela się sam PEJA, który na okoliczność działalności solowej i wydawniczej sygnuje swoje ruchy logiem RPS.

Czytaj więcej »