facebook

Imperium RPS Enterteyment

Dlaczego nie mogę się zarejestrować?
W wersji beta 1.0 rejestracja jest niedostępna.

Już wkrótce damy wam możliwość dołączenia do imprerium RPS Enterteyment.

czytaj więcej »

Logowanie imperialistów

Teachers Login Form

 

Logowanie administratorów

Pupils Login Form

 Jesteś tutaj >> Wydawnictwo > HZOP "Słowo."

HZOP - Słowo.

Data wydania: 28.09.2013 r.

Na płycie znajduje się 21 premierowych utworów. Nie zabraknie gości, którzy wzbogacili krażek: m.in. Glaca & MR White z formacji My Riot, Kroolik Underwood, Bezczel, Hudy HZD, Kala & Dolcevita, Fuso i DJ. Danek. Produkcja muzyczna to głównie duet NWS oraz Wowo, El Bajto i Choina.

"Słowo." to mocny utwór, w którym delikatności i smaku poprzez swój śpiew nadała Dolcevita – mówi HZOP. – Klip realizowaliśmy w dwóch różnych miejscach po to, żeby pokazać kontrast, jaki jest między lasem a betonem, drogą którą ludzie przebywali od zarania dziejów, aż po dziś dzień. Zawsze w tej drodze towarzyszyło im "Słowo.". Gdyby nie Słowa." ludzie nigdy by do niczego nie doszli, nie porozumieli się ze sobą, dlatego "Słowo" ma największą moc, największą wartość, potrafi wskazać co jest dobre a co złe, potrafi nieść dobro, ale również to właśnie "Słowo." potrafi najbardziej zranić.

RPS RPS - "Rozwój Ponad Standard"

Rozwój Ponad Standard to kompilacja 21 utworów podsumowujących pierwsze dwa lata działalności wydawniczej Rycha Peji. Wydawnictwo obejmuje utwory pochodzące z albumów sztandarowych wykonawców wytwórni RPS: Kobry (również z Bezczelem), Gandziora, Buczera, Śliwy, Vixena, Viruza, Kroolika Underwood oraz HZOP, w których nierzadko udziela się sam PEJA, który na okoliczność działalności solowej i wydawniczej sygnuje swoje ruchy logiem RPS.

Czytaj więcej »