facebook

Imperium RPS Enterteyment

Dlaczego nie mogę się zarejestrować?
W wersji beta 1.0 rejestracja jest niedostępna.

Już wkrótce damy wam możliwość dołączenia do imprerium RPS Enterteyment.

czytaj więcej »

Logowanie imperialistów

Teachers Login Form

 

Logowanie administratorów

Pupils Login Form

 Jesteś tutaj >> Wydawnictwo > Vixen "Kontinuum"

Vixen/Kontinuum

Data wydania: 17 listopada 2012 r.

 17 listopada 2012 roku swoją premierę ma najnowsza płyta Vixena - jednego z pierwszych raperów wytwórni RPS Enterteyment. Album zatytułowany „Kontinuum” promuje klip  do utworu „Utworzymy pełnię” poprzedzony trailerem oraz dwoma singlami w postaci odsłuchu.

 – To moje życiowe zwrotki, czułem się fantastycznie, nagrywając nowe numery, odkrywając ciągle coś nowego – mówi o nowej płycie Vixen. – Te utwory, to historie o zmianach, dzięki nim zmienia się także moje życie. Nigdy wcześniej nie byłem tak pochłonięty pracą nad żadną płytą, jak byłem nad albumem „Kontinuum. – dodaje muzyk.

 „Kontinuum” to dziewiąta płyta w bogatym dorobku młodego, 22 letniego rapera i producenta Vixena. Na album składa się 15 premierowych, przepełnionych emocjami utworów, które zabierają słuchacza w te miejsca, w które nie zagląda popędzana codziennością świadomość. Całość tworzy spójną perspektywę widzenia świata przez młodego, pełnego wiary w swoje możliwości człowieka. Czasem pewnego siebie, czasem zagubionego w świecie i w swoim JA, ale mimo wszystko pełnego optymizmu i z lekkim uśmiechem patrzącego w przyszłość, ufając że to, co ma się zdarzyć, wydarzy się wkrótce, ale co z tego wyniknie zależy już tylko i wyłącznie od niego. Bądź od nas.

Na albumie „Kontinuum” pojawili się tacy goście, jak: Bisz, El Grego, Kobra, Kroolik Underwood, Młody M oraz Nalef. Za produkcję oprócz Vixena, który zrobił większość bitów, odpowiadają Sherlock (2 bity) oraz 101 Decybeli, Nalef , Lanek Beats i duet producencki Rockets, który. O brzmienie całości zadbał Arkadiusz Namysłowski, natomiast zdjęcia okładkowe do płyty wykonał Michał Pachel. Wydawcą płyty jest RPS Enterteyment. Dystrybucją zajmuje się Fonografika.

Tracklista „Kontinuum”

1. Introwizja Kontinuum [prod. Vixen Beatz] 
2. Motywacja [prod. Vixen Beatz] 
3. Utworzymy pełnie [prod. Vixen Beatz] 
4. Dialog [prod. Vixen Beatz] 
5. Tworzymy legendy [prod. Vixen Beatz] 
6. Przekonania (feat. Bisz) [prod. Vixen Beatz] 
7. Orły [prod. Sherlock]
8. ToVar [prod. Sherlock]
9. Białe gołębie, czarne kruki (feat. Kobra, Kroolik Underwood) [prod. Vixen Beatz]
10. Drugi Świat [prod. Lanek Beats]
11. Urodziłem się by żyć (feat. El Grego) [prod. Rockets]
12. New Age (feat. Młody M) [prod. Vixen Beatz]
13. Spokój (feat. Nalef) [prod. Vixen Beatz]
14. Nafciarz [prod. 101 Decybeli]
15. UFO [prod. Nafel/Vixen Beatz]

Kup mp3


RPS RPS - "Rozwój Ponad Standard"

Rozwój Ponad Standard to kompilacja 21 utworów podsumowujących pierwsze dwa lata działalności wydawniczej Rycha Peji. Wydawnictwo obejmuje utwory pochodzące z albumów sztandarowych wykonawców wytwórni RPS: Kobry (również z Bezczelem), Gandziora, Buczera, Śliwy, Vixena, Viruza, Kroolika Underwood oraz HZOP, w których nierzadko udziela się sam PEJA, który na okoliczność działalności solowej i wydawniczej sygnuje swoje ruchy logiem RPS.

Czytaj więcej »